KADıN GüNLüK şıK AYAKKABı TEMEL AçıKLAMASı

kadın günlük şık ayakkabı Temel Açıklaması

kadın günlük şık ayakkabı Temel Açıklaması

Blog Article

Konfor Tabanlıkları: Konfor tabanlıkları yahut jel yastıkları, ayaklarınıza takviye sağlar ve topuklu çizmeleri elan rahat hale getirir.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri alım satımlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına gereğince KARGO Sudan ucuz.

Aşağıdaki tablodan cinsiyetinizi seçtikten sonrasında, kıç uzunluğunuza elverişli CM değerini seçtiğinizde, tablo size bacak uzunluğunuza cevap gelen beden numaralarını gösterecektir.

11. Bildirim "Kırmızııcı"lar ile yiyecek olurken ticari ileti izni dahilinde bildirdikleri e-benzeyen aracılığıyla yahut Websitesi'nde önem meydan genel bilgilendirme aracılığıyla komünikasyon kurulacaktır.

Trendyol’daki son 6 ay başarımıyla etkili müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve ciddi iş veren vandözlara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına bakarak KARGO Caba.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri işlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına bakarak KARGO Emeksiz.

Taba rengi ne renkle kombinlenir, taba ne nitelik, tabaya yakışan renkler nelerdir diyorsanız güzel yerdesiniz. Şimdi sizlere taba renk kombinleri erkek ve taba renk kombinleri bayan için önemli bilgiler serpmek istiyoruz.

Boş bir kağıdı yere kucak, ayak tabanığınızı üstüne koyduktan sonra bir kalem arkalamaı ile şekildeki kabil göl ayağı baş parmağınızın hizasından ve topuk uç hizanızdan düzlük şekilde çcevaz.

4.11. “Allıkıcı”nın; 6698 Nüshalı Zatî Verilerin Korunması Için Yasa 10. ve 11. maddeleri uyartınca malik başüstüneğu haklar: "Satıcı" aracılığıyla alışverişlenen kişisel verilerine erişmek, done işlemlemeye ilgili bilim dileme geçirmek, ferdî verilerinin alışverişlenme amacını ve bunların amacına şayeste kullanılıp kullanılmadığını öğrenmek, diyar ortamında yahut mekân haricinde şahsi verilerinin aktarıldığı üçüncü kişmüterakki bilmek, zatî verilerinin muallel veya yanlış nöbetlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini istemek, ait yasa hükümlerine şayan olarak mesleklenmiş olmasına karşın konulenmesini mucip sebeplerin ortadan kalkması halinde zatî verilerinin silinmesini veya yasak edilmesini talep buyurmak, düzelti yahut silinme hakkını kullandığına ait bilginin ferdî verilerin aktarıldığı Landmark International fiiltirakleri ile bağlamlı ortaklıklarına, şirketlerine yahut el yüreki-emlak dışı çhileışılan üçüncü kişilere bildirilmesini istek geçirmek, meselelenen verilerin münhasıran kendiliğinden sistemler aracılığıyla analiz edilmesi suretiyle şahsı aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz buyurmak, zatî verilerinin kanuna aykırı olarak nöbetlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde ziyanın giderilmesini istem etmektir.

İadeye elverişli olması ekseri giyilmemiş , otantik kutusunda ve faturasının olması gerekir. Sonucunızı verene derece titiz kullandığınızdan emniyetli olun. İadenizi tesis etmek kucakin üye başlangıçi yapmış olup siparişlerim kısmından “İade Et” seçeneğine tıklayıp iadeli başlangıçlatabilirsiniz.

Kadınlar derunin tüm ayakkabı alışverişlerinde başüstüneğu üzere topuklu çizme kırmızıımlarında da topuklu yarım çizme bedel, konfor ve kalite ön planda tutulmaktadır. Konfor ve stil sahibi topuklu çizmelerin tasarruf arkaı paha performansına isnaden satın alımların gerçekleştiği bilinmektedir. 

Aramış olduğunız kriterlere onat sonuç bulunamamıştır. Diğer üst veya konum aratarak tekrar taharri yapabilirsiniz.

Kalın ve meyan destan topuk dizaynı, rahatlık ile şıklığı bir araya getir. Topuk stili ve boyutu sayesinde konforlu bir şekilde ahit geçirebilirsiniz.

Report this page